Kanala Abone Olmak İçin: http://bit.ly/digeryarimtv

Genel Hikaye
İki yaka, iki dünya, iki kardeş, iyi aynı suret, küllenmiş ama sönmemiş bir aşk, takalar, Karadeniz yemekleri, Rumeli Türküleri, Arnavutlar, Lazlar ve ayrı dünyalarda var olmanın dayanılmaz mizahı…
Karadenizli muhafazakar bir ailenin kızı olan Meryem’le Arnavut bir ailenin oğlu olan Ecevit ailelerinin tüm karşı çıkmalarına rağmen evlenirler. Ancak ikili kültürleri, sosyal statüleri ve yaşam tarzları konusunda son derece farklıdır.

İkisi de keçi gibi inatçı olan Meryem ve Ecevit birkaç yıl içinde sudan bir sebeple kavga eder ve inatları galip gelir. Ayrılırken ikiz kızları mahkeme tarafından aralarında pay edilir. Kızların biri annede, biri babada kalacaktır. İkisi de çocukları birbirine göstermemeye yemin ederler. Kızları kendi kültürlerine ve fikirlerine göre yetiştirirken onlara büyük bir yalan söylerler.

Ancak yıllar sonra ikiz kardeşlerin kaderi İstanbul’da birleşir ve birbirinden habersiz iki kız kardeş çarpışırlar. Yüzleri aynı ama yaşam tarzları taban tabana zıt kardeşler elele verir ve tüm gerçeklerinin yalana dönüştüğü o gün bir karar verirler. Anne babalarına iyi bir ders verecek ve onları yeniden bir araya getireceklerdir.

=======================================
Daha Fazla Bilgi için
http://www.ntcmedya.com/yapimlar/digeryarim

Diğer Yarım Sosyal Medya Adresleri
Facebook – https://www.facebook.com/atvdigeryarim

Ntc Medya Sosyal Medya Adresleri
Facebook – https://www.facebook.com/NTCMedya/
Twitter – https://twitter.com/_NTCMedya
Google Plus – https://plus.google.com/u/0/103525108051952303133

Ntc Medya Yapımları
http://ntcmedya.com/yapimlar

İletişim İçin
http://ntcmedya.com/iletisim
Ntc Medya Youtube Kanalına Abone Olmak İçin
http://bit.ly/ntcmedyatv